Witam. mam problem z w/w zmywarką. polega on na tym, że po włączeniu wypompowuję wodę i program leci dalej. Po jakimś czasie program zacina sie tzn. zmywarka pracuje ale co ok. 1 min zatrzymuje się słychac dźwięk brzęczyka i rusza dalej. Tak w kółko i nieskończoność. Co może być przyczyna takiego zachowania sie urządzenia?
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
16:51 30.03.2008
Nie kasować wpisów moderacyjnych.
[_P_]
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
16:51 30.03.2008
Nie kasować wpisów moderacyjnych.
[_P_]