Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam mocnej skrzyni basowej. Cena nie gra roli.

bobekiasy 31 Mar 2008 16:10 1080 7
    bobekiasy
    Level 9  
    Siema potrzebuje porządnej skrzyni basowej , żeby grala porządnie a bas rozrywal czlowieka fundusz nie ma znaczenia liczy sie porządny sprzecik .
    Potwórciastkowy
    Level 14  
    Koncepcja na dwa "tweeterki" czy jeden ?
    powalla
    Moderator of CarAudio
    "fundusz nie ma znaczenia"

oj chłopaki specjalizujące się w dB dragu będą bezlitośni ..........dla twojego portfela :-)
    vdo0
    Level 14  
    Kup sobie soundstreama xxx bedziesz mial kopniaka że na orbitę cie wyniesie!!!
    ganji
    Level 17  
    skoro mówisz fundusz nie gra roli to możesz ściągnąć jackhammera :D pewnie spełni Twoje oczekiwania :) pozdrawiam
    MediaX
    Level 16  
    a po jackhammerze trzeba baedzie zrobic dla twojego samochodzika ,,pim my ride" :D
    wasylwek
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Rada ode mnie całkiem fajna na prawdę :D (to taki malutki przedprimaaprilisowy "psikusek" ale zapewniam , że całkiem poważny:
    Kiedyś miałem zapędy dB drag , skoro kasa nie ma znaczenia polecam coś od Resonant Engeneeging np. taki XXX-15 (jest tez odmiana 18") z ciekawszych parametrów :
    Nominal Impedance - Znom: 2 x 2 ohm
    Thermal Power Handling - Pe: 2000 W (Max. 6000W)
    Free Air Resonance - Fs: 19.10 Hz
    Equivalent Compliance - Vas: 207.0 liters
    One-Way, Linear Excursion - Xmax: 54 mm
    Efficiency - SPL 1W/1m: 85.81 dB SPL
    Effective Piston Area - Sd: 810 cm^2
    DC Resistance - Re: 4.2 ohm
    Dual Composite 2-piece Cone
    Rubber Surround
    Integrated Gasket
    Cast Aluminum Basket
    Tork-Tite Terminal
    3" 4-layer Aluminum Voice Coil
    FEA Optimized Motor Structure
    Split Coil Design
    VMS Vented Magnet System
    Dual Progressive Spiders
    Integrated Tinsel Lead

Nie wiem co posiadasz za wzmacniacz ale skoro szukasz PORZĄDNEGO KOPA do tego głośnika polecę Ci np. jakiegoś ORIONA np:
    Model WCC-D5000
    Type class D mono
    CEA Primary Power
    (power into X ohm, all channels driven, 13,8V supply, = 1% THD+N) 2500W x 1 @ 1 ohm

Hmmm... 10 tysięcy do władowania w te klocki (licząc obowiązkowe wytłumienie , okablowanie i skrzynkę zbudowaną z najgrubszego dostepnego MDF) ale zapewniam Cię , że większość (łącznie ze mną) uchyli czapki z głów jak tego dokonasz .
    Pozdrawiam kolegę .
    skolaszczecin
    Level 15  
    2 razy Po Rockfordzie T2 np model 15 calowy albo 2 razy Soundstrem coś z seri SPL. Albo jeden Orion HCCA 15 myślę że 2000 W w zupełności ci starczy :) ale nie wiem jak wytrzyma to twój altek czy aku.