Mam pytanie o najprostsze sterowanie obrotami silnika jednofazowego (takiego montowanego w starych pralkach polara). Czy są jakieś gotowe moduły?
Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam