Witam. Posiadam wzmacniacz własnej roboty, który jest podłączony do zasilacza 12V (komputerowego, ale nie wmontowango tylko wolno stojący i zasilający tylko wzmaka). I teraz mam problem z szumami. Gdy podłączam odtwarzacz MP3 to wszystko jest elegancko, żadnych szumów gdy jest cisza (pauza albo przerwy między piosenkami). Zaś gdy podłączam wzmaka pod laptopa to jest tragedia. Szumy robią się duże i trzeba dość głośno muzyke ustawiać, żeby nie było tego słychać. Ma ktoś może jakiś układ, który zlikwiduje te szumy albo jakiś pomysł na ich likwidację? Dzięki.