Witam wszystkich. Mam problem z zaprojektowaniem wzmacniacza mocy o parametrach Ro=8ohm;, Ec=12V, Uwe=100mV, P=10W, gdzie wejscie bedzie zbudowane na tr MOSFET a WY na tr bipolarnych. Na forum znalazlem schemat wzmacniacza na samych mosfetach i sie zastanawialem czy nie mozna go przerobic zeby koncowka byla na tr bipolarnych i calosc spaleniala zalozenia wymienione wyzej. Dolaczam link do strony gdzie znajduje sie ten schemat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic503498.html#2584070 - aleph3 Jakby sie dalo przerobic ten wzmacniacz to prosilbym o sposob obliczenia go a glownie samej koncowki bo roznicowy juz tam jest opisany wiec bym raczej sobie poradzil. Prosze serdecznie o pomoc.