Mam problem z wejściem do bazy danych ponieważ nie pamiętam hasła.
Hasło jest 7-dmio literowe.
Miałem kiedyś program do wydobywania takiego hasła (o ile się nie myle to ono jest w tym pliku bazodanowym *.mdb)
Bardzo mi zależy na czasie. Próbowałem znaleźć na forum ale znalazłem posty odnośnie zipa i rara. Jak ktoś pamięta ten programi lub np. zna stronkę na której jest on umieszczony to proszę.
U mnie chyba się to nazywało jakoś pasword acces nie wiem czy to nie było demo ale nie pamiętam. Z góry dzięki.
Hasło jest 7-dmio literowe.
Miałem kiedyś program do wydobywania takiego hasła (o ile się nie myle to ono jest w tym pliku bazodanowym *.mdb)
Bardzo mi zależy na czasie. Próbowałem znaleźć na forum ale znalazłem posty odnośnie zipa i rara. Jak ktoś pamięta ten programi lub np. zna stronkę na której jest on umieszczony to proszę.
U mnie chyba się to nazywało jakoś pasword acces nie wiem czy to nie było demo ale nie pamiętam. Z góry dzięki.