logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak odzyskać 7-literowe hasło do bazy danych Access (*.mdb)?

dziuchu 14 Sty 2004 10:10 2463 4
REKLAMA
  • #1 474779
    dziuchu
    Poziom 16  
    Posty: 274
    Pomógł: 3
    Ocena: 2
    Mam problem z wejściem do bazy danych ponieważ nie pamiętam hasła.
    Hasło jest 7-dmio literowe.
    Miałem kiedyś program do wydobywania takiego hasła (o ile się nie myle to ono jest w tym pliku bazodanowym *.mdb)
    Bardzo mi zależy na czasie. Próbowałem znaleźć na forum ale znalazłem posty odnośnie zipa i rara. Jak ktoś pamięta ten programi lub np. zna stronkę na której jest on umieszczony to proszę.
    U mnie chyba się to nazywało jakoś pasword acces nie wiem czy to nie było demo ale nie pamiętam. Z góry dzięki.
  • REKLAMA
  • #2 475249
    mac44
    Poziom 12  
    Posty: 33
    Posiadam algorytm do dekodowania hasła jak masz kompiler BCB 5
    to go przystosuje do niego i wyślę jak nie masz to zamieszczam plik skompilowany.
    Aha działa w ms 97 niewiem czy w 2000 tez :) ,nie posiada interfejsu linia poleceń
    1)Skopiuj do katalogu z bazą
    2) Win Comander - wybierz katolog
    3) Wpisz polecenie command
    4) n baza
    Załączniki:
    • N.exe (55.5 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 475276
    mac44
    Poziom 12  
    Posty: 33
    marcin_17

    Tylko że ten programik który zamieściłem jest to wersja pełna.
    i nie trzeba kombinować z cr :D
  • #5 476012
    dziuchu
    Poziom 16  
    Posty: 274
    Pomógł: 3
    Ocena: 2
    wielkie dzięki spróbuję
    marcin_17 - wczoraj grzebałem mocniej na necie i też to nalazłem ale jest tam ver. do której nie mogłem znaleźć "pliku przystosowawczego" ;)
    mac44 - dzięki spróbuję
REKLAMA