Witam.
Rozumiem ze sie pomyliles. Chodzilo Ci chyba o stroboskop ksenonowy, a nie halogenowy prawda?
Jesli masz dostep do tanich diod bialych SZEROKOKATNYCH, bo na waskokatnych sredni efekt wychodzi. Osobiscie mam strobo na 64 bialych diodach uklad na NE555 (w przygotowaniu nowy ukladzik do stroboskopu bo ten nie spielnia moich oczekiwan

) i efekt jest naprawde swietny.
Cena ukladu nie przekroczy 10zl czyli reszte przeznaczasz na diody (chyba ze nie masz trafo i obudowy:P )
Pozdrawiam
DNF