Witam Wszystkich forumowiczow!! Kupilem nie tak dawno kserokopiarke XEROX XC520 i niestety przyszedl czas na zmiane tonera lub ewentualnie jego regeneracje, dosypanie proszku, itp. Pojawil sie takze problem z bebnem, a wlasciwie z calym jego modulem ( zaczely sie problemy ze zbieraniem zuzytego tonera z walka swiatloczulego ). Prosze o wszelkie informacje na temat materialow eksploatacyjnych do tego modelu, a w szczegolnosci jaki mozna zastosowac toner alternatywny ( od innego modelu ), jaki proszek pasuje ( inny niz ten dedykowany akurat do modelu XC520 - dostepny w agawie ) oraz jak tanim kosztem poradzic sobie z bebnem ( od jakiego modelu zastosowac - o ile sie da - , jak samemu go naprawic, itp. ). Bede bardzo wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu mojego problemu. Mysle, ze jednoczesnie te informacje przydadza sie szerszemu gronu osob, gdyz wzmianek na temat tego modelu w sieci jest naprawde niewiele.