Zapalił mi sie w maszynce komunikat sygnalizujący wymianę bebna i urzadzenie całkowicie przestało pracować. Czy jest mozliwosc skasowania tego komunikatu bo bebenik wyglada jeszcze na naprawde dobry (kopia też była jak najbardziej OK).
Z gory dzieki za podpowiedz
Z gory dzieki za podpowiedz