Witam
Nie znam sie na tych maszynkach a klient kupił u mnie butle tonera do tej minolty i po zamontowaniu nadal ma komunikat o braku tonera. Czy są tam jakieś kody do kasowania przebiegu tonera? bo będę musiał pojechać i mu to zrobić. Dzięki z góry za pomoc.
Nie znam sie na tych maszynkach a klient kupił u mnie butle tonera do tej minolty i po zamontowaniu nadal ma komunikat o braku tonera. Czy są tam jakieś kody do kasowania przebiegu tonera? bo będę musiał pojechać i mu to zrobić. Dzięki z góry za pomoc.