Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany katalog danych

14 Kwi 2008 17:33 1563 4
  • Poziom 12  
    Cześć. Mam Windowsa Viste Busines 64bit. Mam problem z programem EWA MIDI (program do faktur) firmy stream soft. Po pierwszym zainstalowaniu programu pojawiło mi się okno w którym podałem numer licencji. Teraz po naciśnięciu na ikonę programu pojawia mi się okno z informacją: "Katalog danych programu został zablokowany przez innego użytkownika".

Po ponownej instalcji programu wyskakuje mi tylko okienko z napisem: "Katalog danych programu został zablokowany przez innego użytkownika".

Nie moge nawet podać numerów licencji...

Jestem zarejestrowany do systemu jako właściciel-adminstrator.

Proszę o podpowiedz co może być przyczyną takiego zachowania programu. Na infolinii firmy Stream soft nie potrafia mi pomóc.
  • Poziom 14  
    Proponuje skorzystać z małego programiku UnLocker (http://ccollomb.free.fr/unlocker/). Z reguły podaje jaki proces blokuje dostęp do katalogu i pozwala go uwolnić.
    Mam nadzieje, że pomoże.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 12  
    Cytat:
    Does unlocker work on Windows XP 64 or Vista 64? Not yet, I am working on it.

Niestety programik nie pomoże...

Udało mi się uruchomić program w taki sposób, że prawym przyciskiem wybieram opcje: Uruchom jako administrator.

To musi być jakaś blokada ustawiona :?:
  • Poziom 23  
    A ta EWA to pracuje pod Vistą czy jest w wersji dla wingrozy 95/98/NT?? Bo jeśli tak, to sprawa jasna chyba...
  • Poziom 12  
    Ewa jest w wersji pod Viste. Tylko nie wiem czy jest wersją 64bit. W każdym razie udało mi sie uruchomić Ewę i chodzi normalnie ale problem jeszcze taki jak opisałem w poprzednim poście.