Witam
Posiadam taka kamere z wbudowanym dyskiem twardym i chcę zgrać nagranie z kamery na dysk w komputerze. Niestety, jakość zgranego filmu jest fatalna. Kamera nie ma wyjśćia firewire tylko mini usb i AV.
Czy ja coś żle robie czy może jest jakaś przejściówka żeby tą pseudo cyfrową kamere podłączyć przez firewire, zeby jakośc nagrania była ok?
Posiadam taka kamere z wbudowanym dyskiem twardym i chcę zgrać nagranie z kamery na dysk w komputerze. Niestety, jakość zgranego filmu jest fatalna. Kamera nie ma wyjśćia firewire tylko mini usb i AV.
Czy ja coś żle robie czy może jest jakaś przejściówka żeby tą pseudo cyfrową kamere podłączyć przez firewire, zeby jakośc nagrania była ok?