Witam.
Czy ktoś wie jaki pasek należy zastosować do tej pralki?
Stary został poszarpany na strzępy i niestety niemożliwe jest odczytanie jakichkolwiek oznaczeń.
Czy ktoś wie jaki pasek należy zastosować do tej pralki?
Stary został poszarpany na strzępy i niestety niemożliwe jest odczytanie jakichkolwiek oznaczeń.