Witam. Piszę w imieniu kolegi. Podpisał umowę z tpsa na ISDN i SDI w swoim sklepie. Niestety zmienił lokal. Ma teraz siedzibę po drugiej stronie ulicy. Od trzech miesięcy pisze dzwoni i dochodzi się z tpsa żeby przenieśli mu te linie do nowego lokalu i nic. Czy jest jakiś sposób aby ponaglić tą instytucje ewentualnie na własną rękę puścić sygnały z obu tych linii do lokalu po drugiej stronie sygnałem radiowym gdyż kabel odpada. Istotne w tym jest przede wszystkim internet który jest niezbędny w jego sklepie. Za wszelkie sugestie dzięki w imieniu kumpla.