Witam,
Zabrałem się do robienia "Nauczyciela języka angielskiego" - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic615834.html
i mam problem z uruchomieniem. Przy włączeniu zasilania na wyświetlaczu LCD (2*20-Ster. zgodny z HD44780) cały, górny wiersz jest czarny. Układ nie reaguje na sygnały z klawiatury. Czyżby wyświetlacz jest niesprawny?
Zabrałem się do robienia "Nauczyciela języka angielskiego" - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic615834.html
i mam problem z uruchomieniem. Przy włączeniu zasilania na wyświetlaczu LCD (2*20-Ster. zgodny z HD44780) cały, górny wiersz jest czarny. Układ nie reaguje na sygnały z klawiatury. Czyżby wyświetlacz jest niesprawny?