witam!
mam taka sytuacje: kabel (nie FTP/UTP) pomiedzy klatkami i na tym kablu maxymalne polaczenie jakie mam to 10Mbitow... z jednej strony jest switch a z drugiej komputer (na sztywno musze ustyawic 10MBitow bo inaczej nie dziala) i teraz...
potyrzebuje przed komputerem jeszcze wlaczyc APka ale niestety jak podlacze APka bezposrednio do kabla to nie ma linka (bo automatycznie nie moze ustawic predkosci polaczenia), moje pytanie brzmi, jesli z jedej i drugiej strony kabla postawie stare hub'y 10Mbitow to powinny sie widziec prawda???
mam taka sytuacje: kabel (nie FTP/UTP) pomiedzy klatkami i na tym kablu maxymalne polaczenie jakie mam to 10Mbitow... z jednej strony jest switch a z drugiej komputer (na sztywno musze ustyawic 10MBitow bo inaczej nie dziala) i teraz...
potyrzebuje przed komputerem jeszcze wlaczyc APka ale niestety jak podlacze APka bezposrednio do kabla to nie ma linka (bo automatycznie nie moze ustawic predkosci polaczenia), moje pytanie brzmi, jesli z jedej i drugiej strony kabla postawie stare hub'y 10Mbitow to powinny sie widziec prawda???