Szybkie pytanie szybka odpowiedź
Nastąpiła pomyłka i do k750i CID49 wgrany został erom z CID36. Szukałem po necie eroma pod 49 jednak nie moge nigdzie znaleść.
Próbowałem różnych rzeczy XS++ 3.2, setooltem 1.11 lite, SEMCtoolem 8.7 i nic nie wskórałem. Szukałem po necie i też nic (może źle szukam...). Jedynie gdzieś przeczytałem żeby podwyższyć CIDa setoolem, ale w wersji lite gówno zrobie. Jakieś sugestie?
Nastąpiła pomyłka i do k750i CID49 wgrany został erom z CID36. Szukałem po necie eroma pod 49 jednak nie moge nigdzie znaleść.
Próbowałem różnych rzeczy XS++ 3.2, setooltem 1.11 lite, SEMCtoolem 8.7 i nic nie wskórałem. Szukałem po necie i też nic (może źle szukam...). Jedynie gdzieś przeczytałem żeby podwyższyć CIDa setoolem, ale w wersji lite gówno zrobie. Jakieś sugestie?