Witam,
Nie jestem zbyt biegły w Matlabie. W jaki sposób zabrać się do tak postawionego problemu?
Chodzi o to, że mam wykres (axes), po skierowaniu kursora na obszar axes zmienia się jego kształt i teraz kluczowe zadanie: za pomocą czego najprościej rozpocząć rysowanie. Ma to polegać na rysowaniu dowolnego kształtu(chodzi o krzywą, która będzie funkcją, z której oblicza się FFT-ale mniejsza z tym).Najważniejsze jak się zabrać do samego procesu rysowania?
Znalazłem polecenie Currentpoint dla axes czy figure w Helpie, ale czy ktoś może tak na chłopski rozum pomóc?
Pozdrawiam
Nie jestem zbyt biegły w Matlabie. W jaki sposób zabrać się do tak postawionego problemu?
Chodzi o to, że mam wykres (axes), po skierowaniu kursora na obszar axes zmienia się jego kształt i teraz kluczowe zadanie: za pomocą czego najprościej rozpocząć rysowanie. Ma to polegać na rysowaniu dowolnego kształtu(chodzi o krzywą, która będzie funkcją, z której oblicza się FFT-ale mniejsza z tym).Najważniejsze jak się zabrać do samego procesu rysowania?
Znalazłem polecenie Currentpoint dla axes czy figure w Helpie, ale czy ktoś może tak na chłopski rozum pomóc?
Pozdrawiam