Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomoze ktos z plytka ?

niebo 19 Jan 2004 21:42 1155 6
    niebo
    Level 2  
    Potrzebny schemat plytki drukowanej dla zalaczonego schematu. Czy ktos bylby tak dobry i pomogl ? Elementy nie musza byc jakies szcegolne, koniecznie z zasilaniem.
    jacur
    Level 32  
    pytanie kontrolne plytka ma byc jednostronna czy 2 stronna opis wejsc i wyjsc plytki rozmair plytki czy to bedzie montowane i ma dzialac i jakiego rodzaju naja byc przerzutniki JK czy z wejsciem tylko CLR czy R i S i w ramach walki z nuda to moze w ciagu tygodnia bym cos mial
    niebo
    Level 2  
    jacur wrote:
    pytanie kontrolne plytka ma byc jednostronna czy 2 stronna opis wejsc i wyjsc plytki rozmair plytki czy to bedzie montowane i ma dzialac i jakiego rodzaju naja byc przerzutniki JK czy z wejsciem tylko CLR czy R i S i w ramach walki z nuda to moze w ciagu tygodnia bym cos mial

Na wstepie dzieki za odpowiedz. Plytka to czesc projektu zaliczeniowego i generalnie wszystko poza plytka mam zrobione. Przy poprzednim projekcie mialem problemy z plytka dlatego przy tym zwracam sie do forumowiczow (z pewnoscia bardziej doswiadczonych ode mnie). W zalozeniach projektu nie bylo mowy o rozmiarach ani o tym czy ma to byc plytka 1 stronna czy 2 stronna wiec wniosek z tego ze przy plytce jest dowolnosc. Plytka nie bedzie montowana, chodzi jedynie o to zeby byla zgodnosc ze schematem logicznym (zeby dzialalo w teorii). Wybor elementow tez dowolny. Zalezy mi bardzo na tym zeby miec ta plytke do piatku, wiec nie musi to byc arcydzielo - prosta plytka. Wiem ze troche pozno sie zglaszam z ta plytka, ale mimo wszystko licze na to ze sie uda cos stworzyc. Jeszcze raz dzieki za reakcje i czekam na odpowiedz.
    niebo
    Level 2  
    jacur wrote:
    pliki do sprawdzenia w formacie PDF

To sie nazywa szybkosc ! :-) Jak rozumiem SW1 okresla kierunek zliczania ?
    niebo
    Level 2  
    :D Wielkie dzieki za pomoc ... Gdybys kiedys zawital do Opola to stawiam piwo :-) .