Mam nastepujacy problem:
Kiedy zamykam auto z pilota zalancza sie alarm ale zamki centralne sie nie zamykaja, tzn zamykaja i otwiraja odrazu.Potem jak wylacze alarm pilotem to znow nastepuje otwarcie (i tak otwartego) zamka jednak alarm wcale sie nie wylancza....Jak temu zaradzic????
Kiedy zamykam auto z pilota zalancza sie alarm ale zamki centralne sie nie zamykaja, tzn zamykaja i otwiraja odrazu.Potem jak wylacze alarm pilotem to znow nastepuje otwarcie (i tak otwartego) zamka jednak alarm wcale sie nie wylancza....Jak temu zaradzic????