Witam! Mam peugeota 206 2001r. z alarmem i c.z. Otóż problem jest następujący:
Samochód sam się otwiera, nawet gdy są włączone alarmy, to tylko się zamki otwierają i po wejściu do auta zaczyna wyć alarm. Zaczęło się to w zeszłym roku w wakacje, czasami się otwierał, przez zimę był spokój i teraz znowu się robi ciepło to auto się otwiera. Chciałem dodać właśnie to, że zauważyłem, że reaguje on na słońce, bo gdy stoi w garażu to auto się nie otwiera. Jak jest gdzieś na parkingu na słońcu, to się coś nagrzeje i otworzy zamek. Proszę o pomoc! Z góry dzięki!
Samochód sam się otwiera, nawet gdy są włączone alarmy, to tylko się zamki otwierają i po wejściu do auta zaczyna wyć alarm. Zaczęło się to w zeszłym roku w wakacje, czasami się otwierał, przez zimę był spokój i teraz znowu się robi ciepło to auto się otwiera. Chciałem dodać właśnie to, że zauważyłem, że reaguje on na słońce, bo gdy stoi w garażu to auto się nie otwiera. Jak jest gdzieś na parkingu na słońcu, to się coś nagrzeje i otworzy zamek. Proszę o pomoc! Z góry dzięki!