Hej! Jak w temacie:Tel Nokia 3110 nie chce działać z kartą SIMPLUSA!
Wypisuje komunikat: KARTA SIM ODRZUCONA.
Co dziwne z innymi kartami(era,idea) nie ma problemu-telefon działa.
Ten simplus kt., nie chcve działac w tej cholernej Nokii3110 w każdym innym telefonie działa bez problemu!
CZY KOŚ MI MOŻE POMÓC I POWIEDZIEĆ O CO W TYM CHODZI!
Dzięki za podpowiedzi.Nara
Wypisuje komunikat: KARTA SIM ODRZUCONA.
Co dziwne z innymi kartami(era,idea) nie ma problemu-telefon działa.
Ten simplus kt., nie chcve działac w tej cholernej Nokii3110 w każdym innym telefonie działa bez problemu!
CZY KOŚ MI MOŻE POMÓC I POWIEDZIEĆ O CO W TYM CHODZI!
Dzięki za podpowiedzi.Nara