Telewizorek jeszcze nie przestrojony. Jak go załączę wchodzi wysokie i normalny szum w głośnikach ( jeszcze nie przestojony). Głośność szumu da się regulować . Na ekranie ciemności egipskie. Raz przy wyłączeniu zauważyłem biały prostokąt na środku.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam