Mam takie małe pytanie, pewnie jest ono banalne ale ja naprawde jestem bardzo początkujący. Prosze o wyrozumienie.
Zbudowałem wzmacniacz taki jak opisany na tej str:
http://www.audioton.republika.pl/wzm-sluch-OTL.html
ale jest on dostosowany tylko do głośników z wysoką opornością.
Co moge zrobić bym mógł nim "napędzać" głośniki o mniejszej oporności np. 4Ω ?
Z góry dziękuje
Zbudowałem wzmacniacz taki jak opisany na tej str:
http://www.audioton.republika.pl/wzm-sluch-OTL.html
ale jest on dostosowany tylko do głośników z wysoką opornością.
Co moge zrobić bym mógł nim "napędzać" głośniki o mniejszej oporności np. 4Ω ?
Z góry dziękuje