Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamghost666 napisał:Kiedyś brałem udział w konstrukcji takich robotów. W sumie fajna sprawa... ale z drugiej strony są bardziej rozwijające (IMHO) zabawy.
forestx napisał:A tak z ciekawości spytam: co te konstrukcje mają wspólnego z robotami?