Czy są organizowane?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPiotr Węclewski napisał:Pytanie organizacyjne: Do której trwały te imprezy w poprzednich latach??
Po prostu muszę wiedzieć jak z powrotem...
paw789 napisał:Jeszcze jedno, o której zaczną się eliminacje ?
paw789 napisał:Mam pytanie odnośnie konta bankowego na które można wplacać wpisowe. Do kogo należy to konto ? Potrzebuję tych informacji jak najszybciej, ponieważ oplaty wpisowej dokona Politechnika Szcz.