Witam
wie ktoś może jak ściągnąć simlocka z w/w modelu kablem albo kodami ?
Jakie potrzebne są do tego programy ?
wie ktoś może jak ściągnąć simlocka z w/w modelu kablem albo kodami ?
Jakie potrzebne są do tego programy ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamA_r_K napisał:Samym kablem się nie da.