logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka z Sony Ericsson K530i za pomocą kabla lub kodów?

bazz93 05 Maj 2008 19:07 5609 4
REKLAMA
  • #1 5108700
    bazz93
    Poziom 23  
    Posty: 690
    Pomógł: 2
    Ocena: 11
    Witam

    wie ktoś może jak ściągnąć simlocka z w/w modelu kablem albo kodami ?

    Jakie potrzebne są do tego programy ?
  • REKLAMA
  • #2 5109021
    A_r_K
    Poziom 29  
    Posty: 1596
    Pomógł: 37
    Ocena: 24
    Samym kablem się nie da. Kodem raczej tak, ale na pewno nie za darmo. Jak nie masz sprzętu to jedynie serwis.
  • REKLAMA
  • #3 5109243
    m_at_i
    Poziom 15  
    Posty: 208
    Pomógł: 6
    Ocena: 5
    Możesz zrobić kablem usb kupując logi do SEKING. Można kupić loga na jednego simlocka.
  • REKLAMA
  • #4 5110963
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    A_r_K napisał:
    Samym kablem się nie da.


    I tutaj sie z toba nie zgodze.
    Jest cos takiego jak setool lite, i mozesz sobie sciagnac loka, kablem co jest w zestawie.
    Poszukaj w google o lokach z tego napewno znajdziesz opis i pliki potrzebne
  • #5 5110972
    dziekanone
    Poziom 29  
    Posty: 1310
    Pomógł: 98
    Ocena: 15
    Tak jak mówi @poochone simlocka ściągniesz (za darmo) kablem USB dołączanym do zestawu, będzie to patch unlock czyli po aktualizacji oprogramowania simlock powróci. Temat wielokrotnie poruszany na forum. Do ściagniecia locka potrzeba setool lite soft i patche.
REKLAMA