Witam,
Mam problem z pralką Brandt WM901 Eco - ładowana od góry, wywalała korki, doszedłem już do tego że powodem była blokada klapy. Niestety uszkodziła się w ten sposób, że klapa pozostała zablokowana (a w środku jest pranie - od dwóch dni). Czy jest jakiś sposób na awaryjne otworzenie tej klapy?
Pozdrawiam
Marcin
Mam problem z pralką Brandt WM901 Eco - ładowana od góry, wywalała korki, doszedłem już do tego że powodem była blokada klapy. Niestety uszkodziła się w ten sposób, że klapa pozostała zablokowana (a w środku jest pranie - od dwóch dni). Czy jest jakiś sposób na awaryjne otworzenie tej klapy?
Pozdrawiam
Marcin