Witam mam pralkę Brandt WM 1001 ECO i następujący problem:
parę dni temu coś było czuć tak jakby kablami i wywaliło korki. I od tego momentu pralka niepierze :/ Rozebrałem ją ale nic niewidać :/ Jak ją włącze to światełka się świecą programator chodzi, programy przeskakują, no ale ani nieciągnie wody, ani niekręci się bęben :/
PROSZĘ O POMOC
POZDRAWIAM!!!
"Nie" z czasownikami, należy pisać rozdzielnie!
Proszę post i temat poprawić.
<skryn>
parę dni temu coś było czuć tak jakby kablami i wywaliło korki. I od tego momentu pralka niepierze :/ Rozebrałem ją ale nic niewidać :/ Jak ją włącze to światełka się świecą programator chodzi, programy przeskakują, no ale ani nieciągnie wody, ani niekręci się bęben :/
PROSZĘ O POMOC
POZDRAWIAM!!!
"Nie" z czasownikami, należy pisać rozdzielnie!
Proszę post i temat poprawić.
<skryn>