Witam,
Był dziś u mnie mechanik do pralki ponieważ ostatnio podczas jej włączenia wybiło bezpieczniki w mieszkaniu i na klatce. Zaczęło również śmierdzieć, a drzwiczki się zablokowały i nie dały otworzyć. Okazało się, że spaliła się kostka i cały ten mechanizm, oraz prawy bok był osmolony
Wiecie może gdzie mogę kupić taki mechanizm ? w trakcie wirowania powstaje szpara na około 2 cm i woda wylewa się na łazienkę.
Druga sprawa jest taka że pralka podczas wirowania skacze
wszystko to rozpoczęło się od przeprowadzki do nowego mieszkania
Po prostu gdy zaczyna wirowanie "chodzi" po łazience, podskakuje, itp.
Co może być powodem takiej sytuacji ?
Był dziś u mnie mechanik do pralki ponieważ ostatnio podczas jej włączenia wybiło bezpieczniki w mieszkaniu i na klatce. Zaczęło również śmierdzieć, a drzwiczki się zablokowały i nie dały otworzyć. Okazało się, że spaliła się kostka i cały ten mechanizm, oraz prawy bok był osmolony
Wiecie może gdzie mogę kupić taki mechanizm ? w trakcie wirowania powstaje szpara na około 2 cm i woda wylewa się na łazienkę.
Druga sprawa jest taka że pralka podczas wirowania skacze
wszystko to rozpoczęło się od przeprowadzki do nowego mieszkania
Po prostu gdy zaczyna wirowanie "chodzi" po łazience, podskakuje, itp.
Co może być powodem takiej sytuacji ?