http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cff8d9883296f68.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef166fc02f2d1c57.html
tak wyglada moja antena. Jest stercząca i słabo gra. Polecił mi znajomy kupić taką którą da sie 'zgiąć' niestety moja jest jaka jest tz. prosta i nie ma mozliwosci jej zgiac. czy w ten ren gwint ktory mam na dachu da sie cos dokupic aby pochylic moja antene?
dzieki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef166fc02f2d1c57.html
tak wyglada moja antena. Jest stercząca i słabo gra. Polecił mi znajomy kupić taką którą da sie 'zgiąć' niestety moja jest jaka jest tz. prosta i nie ma mozliwosci jej zgiac. czy w ten ren gwint ktory mam na dachu da sie cos dokupic aby pochylic moja antene?
dzieki