Witam!
Poszukuję jakiegoś dobrego, sprawdzonego programu do katalogowania łączności. Czy któryś z kolegów zna może jakiś fajny programik który mógłby mi polecić?
Myślę że wszystkie mają podobne funkcje, ale może któryś ma coś co go wyróżnia?
Poszukuję jakiegoś dobrego, sprawdzonego programu do katalogowania łączności. Czy któryś z kolegów zna może jakiś fajny programik który mógłby mi polecić?
Myślę że wszystkie mają podobne funkcje, ale może któryś ma coś co go wyróżnia?