Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P5630MP - końcówka mocy

daniel_mazurek 14 Maj 2008 00:45 1402 5
  • #1 14 Maj 2008 00:45
    daniel_mazurek
    Poziom 2  

Witam
    Panowie mam problem z tym radiem. Cos stalo sie z prawym przednim kanalem. W glosniku nie slychac muzyki tylko tykanie i pyrkanie. Poczatkowo myslalem ze moze gdzies kabelek przebicia dostal ale jak zamienilem na kostce prawa strone z lewa to problem pojawil sie na lewej stronie a prawa grala normalnie. Wiec to napewno radyjko

Ale co?? Koncowka mocy??

Prosze o pomoc i jakies sugestie w tej sprawie

Dzieki i pozdrawiam

Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu.
    Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Znaki_diakrytyczne
    Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    11:17 14.05.2008
    [_P_]

0 5
  • Pomocny post
    #2 14 Maj 2008 01:04
    apap
    Poziom 21  

Jak przełożyłeś kabelki i problem przeniósł się na drugą stronę, to zdecydowanie końcówka, sprawdź w samochodzie kable, czy nie są przetarte.

0
  • #3 14 Maj 2008 01:08
    daniel_mazurek
    Poziom 2  

Jutro sie za to zabiore tzn posprawdzam kabelki ale jak ostantnio je tak pobierznie obejrzalem wydawaly sie dobre.

Klopotliwa wymiana koncowki?? Orientujesz sie moze jak to wyglada w tym modelu?? Bo ciezko mi jakis schemat do niego znalezc :(

0
  • #4 14 Maj 2008 14:47
    daniel_mazurek
    Poziom 2  

No wiec tak jak myslalem kabelki po ogledzinach sa wporzadku.
    A teraz mam pytanie czy koncowka mocy w tym modelu jest wogole do wymiany czy jest to uklad niewymienialny?? Pytam bo moze nie ma sensu zebym sie do niego pakowal.

Dzieki za info

Dodano po 3 [godziny] 45 [minuty]:

Rozebrałem radio i niestety mam problem z odczytaniem modelu końcówki mocy. Jeśli ktoś ma jakieś dane na ten temat to proszę o pomoc.

Gdzie wogóle mogę dostać końcówki mocy?? Istnieje w internecie jakiś slep czy coś w tym rodzaju??

Dzięki za każdą pomoc :)

0
  • Pomocny post
    #5 14 Maj 2008 23:02
    Czesław Kapłan
    Poziom 16  

Końcówka mocy to PAL007A zamiennik TDA7560

0
  • #6 14 Maj 2008 23:18
    daniel_mazurek
    Poziom 2  

Wielki dzięki!! Bałem sie ceny ale widze że przystępna. Dzięki za pomoc:D