Witam serdecznie.
Pojawil sie problem z moja pralka
Po zaladowaniu prania wezmie wode, dwa razy zakreci i koniec nastepnie wypusci wode przechodzi dalej na programatorze znowu dwa razy zakreci i td itp. Na koncu prania tylko wypusci wode i nieidwirowuje
Co to moze byc??
Sprawdzalem juz filtr czy nie jest zapchany oraz waz odprowadzajacy wode.
Co moze byc przyczyna tego stanu rzeczy ??
Pozdrawiam
Pojawil sie problem z moja pralka
Po zaladowaniu prania wezmie wode, dwa razy zakreci i koniec nastepnie wypusci wode przechodzi dalej na programatorze znowu dwa razy zakreci i td itp. Na koncu prania tylko wypusci wode i nieidwirowuje
Co to moze byc??
Sprawdzalem juz filtr czy nie jest zapchany oraz waz odprowadzajacy wode.
Co moze byc przyczyna tego stanu rzeczy ??
Pozdrawiam