Witam, kupiłem lodówkę jak w temacie, wszystko mi w niej odpowiada ale ona strasznie bulgocze. Nie tylko tuż po wyłączeniu ale cały czas po załączeniu sprężarki. Zadzwoniłem do serwisu, przyjechał pan, stwierdził że te lodówki tak mają wysłał nawet pismo do firmy BEKO ale oni uznali że tak ma być!!! spać na pewno się przy tym nie da. Pan powiedział też że ta lodówka ma jedną sprężarkę ale dwa układy chłodzenia i rzeczywiście podczas załączania słyszę dwa "kliknięcia" elektromagnesu przy czym to bulgotanie zaczyna się po drugim "kliknięciu". Nie wiem co zrobić bo lodówka mi się podoba jest praktyczna i dobrze chłodzi.Pozdrawiam PS. o bulgotaniu piszą w instrukcji ale że może nastąpić przez chwilę tuż po wyłączeniu lodówki ale nie cały czas.
Konto firmowe: