Witam wszystkich.mam problem z nokia 6070 ktora trafiła do mnie na brak wyłacznika,okazuje sie rowniez zostały wyrwane 2 rezystory ktore znajduja sie za nim.Wyczytałam ze mozna to obejsc ale nigdzie nie ma na to schematu.Jesli ktos posiada taka serwisowke to bardzo prosze o udostapnienie.Z gory dziekuje