logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6070 - jak obejść brak wyłącznika i wyrwane rezystory?

Mikond 20 Maj 2008 20:45 885 5
REKLAMA
  • #1 5161930
    Mikond
    Poziom 10  
    Posty: 6
    Witam wszystkich.mam problem z nokia 6070 ktora trafiła do mnie na brak wyłacznika,okazuje sie rowniez zostały wyrwane 2 rezystory ktore znajduja sie za nim.Wyczytałam ze mozna to obejsc ale nigdzie nie ma na to schematu.Jesli ktos posiada taka serwisowke to bardzo prosze o udostapnienie.Z gory dziekuje
  • REKLAMA
  • #2 5162371
    apap
    Poziom 21  
    Posty: 505
    Pomógł: 20
    Ocena: 32
    A po co je "obchodzić", wystarczy je przecież po prostu wlutować ;-]
  • REKLAMA
  • #3 5162500
    Mikond
    Poziom 10  
    Posty: 6
    no fakt to było by najłatwiejsze rozwiazanie , ale nie dysponuje nawet dawca z ktorego mogł bym zdemontowac te rezystory :( dla tego moj post
  • REKLAMA
  • #4 5162567
    apap
    Poziom 21  
    Posty: 505
    Pomógł: 20
    Ocena: 32
    Weź jakąkolwiek starą płytę, na pewno znajdziesz takie elementy, najważniejszy jest opornik.
  • REKLAMA
  • #5 5162736
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #6 5162866
    ebry
    Poziom 30  
    Posty: 1615
    Pomógł: 99
    Ocena: 91
    Znajdziesz takie elementy na innych płytach.Nie musisz mieć takiej samej płyty.Ważne aby wartości były podobne.
REKLAMA