Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV nowy do 800 zł, CRT, bezawaryjny 21".

zelik99 23 Maj 2008 11:10 2859 7
  • #1 23 Maj 2008 11:10
    zelik99
    Poziom 2  

Witam

Szukam telewizora kineskopowego. Obecnie nie mam żadnego rozeznania na rynku jeśli chodzi o te sprawy. Ostatnio spalił mi się mój prawie 20 letni Unimor Unitra przez co jestem zmuszony do zainwestowania w nowy Tv ;/

Szukam zwykłego telewizora, który spełnia podstawowe funkcje w rodzinie, a więc coś czasami obejrzeć jakiś film, wiadomości itp. Ma również służyć do odbierania Cyfrowego Polsatu, a także do podłączenia nieraz kamery cyfrowej czy aparatu. Ważne, żeby miał wejścia Euro, różne Video-Audio itp.

Cena to w granicach 800zł, przy 21"

Co polecacie? A co trzeba sobie darować?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

• #2 23 Maj 2008 11:22
    DarekBytom
    Poziom 17  

Witaj .
    Raczej będzie trudno coś dostać z bardziej renomowanych producentów , Sony ,Philips czy Panasonic już nie produkują od kilku lat TV CRT .
    Wyrobów marketowych unikaj jak ognia ,często ww. telewizory kuszą ceną ale jak zdechną to masakra z naprawą . Jedyną alternatyw może być coś z wyrobów LG czy Deaewo , lub jak gdzies dostaniesz to coś z starszych modeli Philipsa .
    Akurat z tej ostatniej marki jestem bardzo zadowolony , zresztą Polskie TV czyElemisy czy biazet czy to Unimor były właśnie produkowane na podzespołach Philipsa .
    Pozdrawiam .
    Darek Bytom.

• #3 23 Maj 2008 13:18
    tenap
    Spec od TV

Witam!
    Za cenę 800zł bez problemu kupisz 29" 50Hz, np. Daewoo.

• #4 23 Maj 2008 14:13
    Marek09
    Poziom 24  

Albo dołóż 50zł kup sobie 20" LCD np Daewoo.
    Apropo CRT Daewoo są w/g mnie najmniej awaryjnymi telewizorami. Bardzo rzadko trafiają się do naprawy, także polecam.
    Pozdrawiam.

• #5 23 Maj 2008 18:38
    zelik99
    Poziom 2  

Marek09 skąd wiesz lub na jakiej podstawie twierdzisz, że Daewoo są najmniej awaryjne? Te Daewoo mają dobre kineskopy? Co sądzicie o firmie Toshiba?
    Jeśli chodzi o proponowane przez Was telewizory to prosiłbym o konkretne modele.
    Pozdrawiam

• #6 23 Maj 2008 23:27
    marcin_211
    Poziom 24  

Witam.
    Całkiem niezłym interesem może być kupno używanego CRT (kilkuletniego), który po rzetelnym przeglądzie na pewno przeżyje obecnie produkowane CRT. Cena takiego TV to kwota 250 do 300zł.

Pozdrawiam.

• #7 24 Maj 2008 10:05
    zelik99
    Poziom 2  

marcin_211 taka opcja też wchodzi w grę, bo nie jestem wymagający jeśli chodzi o takie sprawy. Grunt to, żeby był jak najlepszy obraz.
    Co mógłbyś mi polecić z takich kilkuletnich modeli?
    Pozdrawiam

• #8 26 Maj 2008 01:14
    polkos
    Poziom 17  

Po pierwsze kup sobie nowy telewizor w podanej cenie spokojnie się wyrobisz , polecam Ci model Samsunga Cw21Z573N , ładnie wygląda, ładnie odbiera, jedyna wada to obudowa w czerni fortepianowej , więc trzeba uważać przy czyszczeniu by jej nie porysować.

Dodano po 2 [minuty]:

tenap napisał:
    Witam!
    Za cenę 800zł bez problemu kupisz 29" 50Hz, np. Daewoo.

Kolega chyba napisał ,że potrzebuje 21" a nie 29" ? Jeżeli ktoś będzie szukał samochodu osobowego to zaproponujesz czołg?

Dodano po 15 [minuty]:

Marek09 napisał:
    Apropo CRT Daewoo są w/g mnie najmniej awaryjnymi telewizorami. Bardzo rzadko trafiają się do naprawy, także polecam.
    Pozdrawiam.

Kolega z firmy Daewoo , bo bardzo szybko podważę tę tezę? Kolega bajek nie opowiada jak nie wie o czym mówi. Po kilku latach pracy w sklepie mogę powiedzieć tak , jeżeli przyjeżdzały tv do sklepu i wystawiało się je na półkę(były to tv różnych marek) i jakiś z tych tv "nie odpalił" bądź odmówił pracy po kilku godzinach to w 70% przypadków był to TV Daewoo. Oczywiście Tv nie psują się aż tak często ( te markowe) więc nie ma co popadać w panikę i polecić można również taką firmę jak Daewoo lecz proszę z Fiata Punto nie robić Mercedesa klasy S.

Dodano po 1 [minuty]:

Marek09 napisał:
    Pozdrawiam.

Kolega z firmy Daewoo , bo bardzo szybko podważę tę tezę? Kolega bajek nie opowiada jak nie wie o czym mówi. Po kilku latach pracy w sklepie mogę powiedzieć tak , jeżeli przyjeżdzały tv do sklepu i wystawiało się je na półkę(były to tv różnych marek) i jakiś z tych tv "nie odpalił" bądź odmówił pracy po kilku godzinach to w 70% przypadków był to TV Daewoo. Oczywiście Tv nie psują się aż tak często ( te markowe) więc nie ma co popadać w panikę i polecić można również taką firmę jak Daewoo lecz proszę z Fiata Punto nie robić Mercedesa klasy S.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME