Witam!!!!
TV się włącza, głos jest ale brak obrazu. Wysokie napięcie leci, kineskop żarzy, brak jest treści wizji (po podniesieniu UG2 pojawia sie tło z powrotami). Wzmacniacze wizyjne są na układach TDA6118JF i strasznie się pocą. Radiatorów nie da się nawet dotknąć. Kineskop mierzyłem, emisja OK. 200V przychodzi na wzmacniacze wizyne, a na katodach jest około 170V
Według relacji klienta zrobił się różowy z powrotami i zgasł.
Jak to w Philipsie pewnie trzeba wszystkie trzy układy wymienić, bo jak jeden będzie KO to też się nie pokaże obraz??
Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie...
TV się włącza, głos jest ale brak obrazu. Wysokie napięcie leci, kineskop żarzy, brak jest treści wizji (po podniesieniu UG2 pojawia sie tło z powrotami). Wzmacniacze wizyjne są na układach TDA6118JF i strasznie się pocą. Radiatorów nie da się nawet dotknąć. Kineskop mierzyłem, emisja OK. 200V przychodzi na wzmacniacze wizyne, a na katodach jest około 170V
Według relacji klienta zrobił się różowy z powrotami i zgasł.
Jak to w Philipsie pewnie trzeba wszystkie trzy układy wymienić, bo jak jeden będzie KO to też się nie pokaże obraz??
Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie...