Witam. Pralka po załączeniu pobiera wode,obraca bebnem ale nie grzeje wody,mija czas grzania a ona nie wykonuje juz płukania i trzeba włączyc program płukania a następnie wirowania.Grzałka jest OK. W momencie kiedy powina grzać nie ma napięcia ale neonówka pokazuje że jest faza.Proszę o jakies wskazowki.