Zauważyłem, że niektórzy posiadacze monitorów ustawiają kontrast na 100%, natomiast jasnośc wg. potrzeby. Czy takie ustawienie jest lepsze od mojego -np. po 60% jednego i drugiego. Efekt ten sam, natomiast jaka jest róznica np. z punktu widzenia zużywania się monitora?? Pozdrawiam...