Ściągnij sobie plik coolbits.reg ze strony www.chip.pl . Uruchom coolbits.reg, Ujrzysz komunikat "czy dodać nformację do rejestru" wybierz tak, zrestartuj kompa. W zakładce Ekran, Ustawienia, Zawansowane, Detonatory. Będzie nowa opcja częstotliwość taktowania. Zaznacz opcję aby można było zmieniać częstotliwość. Teraz pojawi się komunikat aby zrestartować kompa, zrestartuj. Wejdz jak wcześniej. Teraz tymi dwoma paskami możesz podkręcać kartę. Pierwszy pasek jest od zmiany prędkośći procesora, drugi od pamięci. O ile da się podkręcić to ci nie powiem musisz próbować sam. Zmień na początek o jakieś 10% jedno i drugie. Włącz 3D Marka. Jeżeli będzie wszystko ok, komputer się nie zawiesi, obraz będzie dobrze wyświetlany podkręcaj dalej. Jeżeli podkręcisz za dużo, komputer się najwyżej zawiesi, lub będą jakieś błedy w wyświetlanym obrazie. Wtedy musisz obniżyć częstotliwości