Witam . Mam problem z dekoderem satelitarnym.A oto mój problem, kiedy miałem stary telewizor philipsa(kineskopowy) wszystko było ok, lecz niedawno zakupiłem samsunga(LCD) i po podłączeniu do niego dekodera na niektórych stacjach np. Discovery, TVN...., obraz zanika mi i lub zmienia sie w odcień niebieskiego(to oznaka słabego sygnału-tak wyczytałem w instrukcji obsługi telewizora, a mam górny 96% a dolny 77%) i po paru sekundach znów jest ok. Myślałem że to wina telewizora, lecz gdy podłączyłem do niego inny dekoder echostara tylko nowszy model to wszystko było ok.Prosze o pomoc.