Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat CC 700 nie da się wyłączyć świateł

09 Lip 2008 09:25 2603 7
  • Poziom 1  
    Witam,
    mam taki problem, że od jakiegoś czasu nie moge wyłączyć świateł mijania. Kiedyś obojętnie czy wyłączyłem silnik czy wyłączyłem światła na przycisku to działało. Teraz nie działa ani jedno ani drugie, dlatego muszę wyciągnąć bezpieczniki aby wyłączyć światła. Dodam jeszcze, że przycisk do wyłącznia działa, bo podświetlenie deski rozdzielczej się wyłącza.
    Gdzie mam zacząć szukać usterki ?
    Dzieki za pomoc.
  • Poziom 33  
    Oj nie wiem czy podświetlenie deski nie idzie oddzielnie... Radziłbym sprawdzić przycisk, to nie są drogie rzeczy.
  • Poziom 25  
    Ale filozofia sprawdzic włącznik poprostu wyciągnij go z kostki jak zgaśnie to ma zwarcie jak nie to trzeba szukać gdzieś indziej a podświetlenie jest ze świateł pozycyjnych
  • Poziom 37  
    Jak masz przekazniki to sprawdz sobie czy przypadkiem ten od swiatel mijania nie jest zwarty.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    jarecki04 napisał:
    Ale filozofia sprawdzic włącznik poprostu wyciągnij go z kostki jak zgaśnie to ma zwarcie jak nie to trzeba szukać gdzieś indziej a podświetlenie jest ze świateł pozycyjnych
    To po pierwsze Jesli dalej swieca przelacz na dlugie a jesli swieca- to kaseta bezpiecznikow ostatni przekaznik od lewej jesst do swiatel Wyciag go i jesli swiatla zgasna to wymien przekaznik albo przeczysc styki (lepiej wymien)Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Witam. Nie zakładam nowego tematu.Ale jak wybudować wyłącznik załączania świateł bo nie zawsze załączają się światła pozycyjne,a nie chcę niczego uszkodzić przy demontażu.Jak go podważyć,żeby go wyjąc.
  • Poziom 19  
    Kolego podważ śrubokrętem i wyjdzie.Rozbierz go będzie wytopiony jeden bolec na sprężynce,można go wymienić z jakiegoś innego.
  • Poziom 20  
    Kolego Andrzej dziękuje ,twoja diagnoza okazała się słuszna,wymieniłem wyłącznik na nowy koszt 24 zł.