logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie obrotomierza w Iveco EUROCARGO 215 z 2000 roku bez schematu

rico37p 10 Lip 2008 07:58 1978 1
REKLAMA
  • #1 5329371
    rico37p
    Poziom 28  
    Posty: 1089
    Pomógł: 91
    Ocena: 316
    Nie mając schematu,podłączyłem wczoraj alternator bezpośrednio z obrotomierzem(brakprzewodu ze styku W do wtyki na przedniej ścianie samochodu). Podłączyłem równolegle do istniejącej instalacji do wtyczki do obrotomierza. Na wolnych obrotach wskazania wynoszą ok 2000. Wskazówka obrotomierza reaguje na pedał gazu. CZy ktoś z kolegów robił coś podobnego lub posiada schemat . Auto jest z 2000 roku.
  • REKLAMA
  • #2 6872021
    ctr ta
    Poziom 13  
    Posty: 76
    Pomógł: 1
    Ocena: 27
    to nie alternator steryje obrotomierzem tylko czujnik położenia wału. wyprowadzenie znajdziesz w gnieździe diagnostycznym - tylko nie pytaj które piny bo sam szukam jak musze...:-)
REKLAMA