Nie mając schematu,podłączyłem wczoraj alternator bezpośrednio z obrotomierzem(brakprzewodu ze styku W do wtyki na przedniej ścianie samochodu). Podłączyłem równolegle do istniejącej instalacji do wtyczki do obrotomierza. Na wolnych obrotach wskazania wynoszą ok 2000. Wskazówka obrotomierza reaguje na pedał gazu. CZy ktoś z kolegów robił coś podobnego lub posiada schemat . Auto jest z 2000 roku.