Czy w takim Iveco jak w temacie sygnał do obrotomierza idzie z alternatora?
Mam takie na tapecie, ale alternator nie ma takiego wyjścia i nie jestem pewien czy nie był wymieniany.
Aha oczywiście używałem szukajki
Mam takie na tapecie, ale alternator nie ma takiego wyjścia i nie jestem pewien czy nie był wymieniany.
Aha oczywiście używałem szukajki