Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie radia Skoda Fabia

geny2 13 Lip 2008 09:44 6267 9
  • #1 13 Lip 2008 09:44
    geny2
    Poziom 11  

mam w skodzie radio sony cdxgt20 na początku było podłączone tak że musiał być włączony zapłon czyli czerwony z czerwonym żółty z żółym
    przepiołem czerwony żeby można było włączyć radio bez zapłonu
    ale jak zrobić żebym mógł włączać radio bez zapłonu a żeby sie wyłączyło po
    zakończeniu jazdy i wyłączeniu kluczyka ze stacyjki

0 9
  • #2 13 Lip 2008 11:45
    toom34
    Poziom 10  

takie rzeczy to tylko w erze...

albo rybki albo akwarium

-1
  • #3 13 Lip 2008 13:56
    geny2
    Poziom 11  

jak niewesz to poco piszesz mogą byc i rybki i akwarium tak właśmie miałem zrobione w renault kangoo włączyłem radio zapaliłem samochód a po skończonej jeżdzie wyłączając kluczyk wyłączało się radio

0
  • #4 13 Lip 2008 14:02
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Dobrze panie geny2. Ale co to było za radio?
    Bo obawiam się, że z sonym, to toom34 ma niestety rację.

0
  • #5 13 Lip 2008 19:41
    geny2
    Poziom 11  

nie no ok to trzeba napisać że sony nie da rady bo te typy tak mają a nie z rybkami wyjeżdzać
    to było radio blaupunkt

0
  • #7 13 Lip 2008 21:30
    SlaweK
    Poziom 43  

Teoretycznie wszystko można zbudować na kilku przekażnikach, nawet komputery kiedyś tak robili, tylko że widzę że kolega coś sobie umyślił mało realnego do wykonania w prosty sposób.
    Tylko OEMowe radia mają taką logikę zapłonu że mogą działać na jednym plusie a niestet produkty Sony mają to wykoślawione. Wszystko można zrobić jak się pomyśli tylko że będzie to przerost formy nad treścią.

SławeK

0
  • #8 13 Lip 2008 21:49
    kortyleski
    Poziom 41  

radio montowane fabrycznie a radio kupine w sklepie to wielka różnica.... Nie da się łatwo, trudniej można

0
  • #9 14 Lip 2008 12:22
    geny2
    Poziom 11  

radio blaupunkt kupowałem w sklepie i tylko podpiąłem pod kostkę w kangoo i tak już było że można było włączyć bez kluczyka a jak zapaliłem samochód i póżniej zgasiłem to się automatycznie wyłączało
    ale może sony nie da rady w prosty sposób żeby tak było

-1
  • #10 14 Lip 2008 12:41
    kortyleski
    Poziom 41  

W partnerze jest nawet opcja załaczania radia po otwarciu drzwi... Proponuję kontrolkę i przeglad przewodów w kostce - być może instalacja radia umożliwia takowe podłączenie.
    Jeśli nie - pozostają kombinacje z dokładaniem prostego układu i przycisku do załaczania radia, wyłączenie nastąpi po wyłączeniu stacyjki.

0
  Szukaj w 5mln produktów