Witam,
Mam problem z poprawnym zainstalowaniem karty graficznej radeon hd3870 x2. Otóż, stawiam system [Windows xp professional] na swieżo sformatowanym dysku. Instaluje wszelkie sterowniki do płyty głównej [Asus M3A32-MVP Deluxe] po czym zabieram się do instalacji sterowników karty graficznej. Niestety, po instalacji sterwonków i retsarcie kompa - sprzęt pracuje tylko kilka minut. Następuje samoistny restart po czym pojawia się niebieski ekran z takim komunikatem:
Próbowałem z różnymi wersjami sterownika Ati, również Omega drivers. Doinstalowałem wszystkie łatki Windowsa włączając to sp3.
Komputer został przywieziony z Niemiec. Jego specyfikacja techniczna to:
płyta gł.: Asus M3A32-MVP Deluxe [najnowsza wersja biosa]
procesor: amd phenom 9850 quad-core 2500 mhz
pamiec 8gb [ 32 bitowy windows widzi tylko 3 gb ale to chyba nie moze powodować problemów z kartą ?]
zasilacz: nesteq 600W
karta graf: radeon hd3870 x2
Domyslam się że jest to jakiś problem z grafiką [np. fizyczne jej uszkodzenie]. Wygląd karty nie budzi zastrzeżeń ale widze niewiele..
Czy są jeszcze jakieś inne mozliwe problemy ? Dodam tylko że komp podłączony jest do listwy, która również podłączona jest do listwy by finalnie dotrzeć do gniazda..
Temat wątku poprawiłem. Odsyłam do lektury regulaminu forum w pkt. 11 wraz z podpunktami. Przypominam również, że korekta błędów nie należy do obowiązków moderatora.
Mery84
Mam problem z poprawnym zainstalowaniem karty graficznej radeon hd3870 x2. Otóż, stawiam system [Windows xp professional] na swieżo sformatowanym dysku. Instaluje wszelkie sterowniki do płyty głównej [Asus M3A32-MVP Deluxe] po czym zabieram się do instalacji sterowników karty graficznej. Niestety, po instalacji sterwonków i retsarcie kompa - sprzęt pracuje tylko kilka minut. Następuje samoistny restart po czym pojawia się niebieski ekran z takim komunikatem:
Próbowałem z różnymi wersjami sterownika Ati, również Omega drivers. Doinstalowałem wszystkie łatki Windowsa włączając to sp3.
Komputer został przywieziony z Niemiec. Jego specyfikacja techniczna to:
płyta gł.: Asus M3A32-MVP Deluxe [najnowsza wersja biosa]
procesor: amd phenom 9850 quad-core 2500 mhz
pamiec 8gb [ 32 bitowy windows widzi tylko 3 gb ale to chyba nie moze powodować problemów z kartą ?]
zasilacz: nesteq 600W
karta graf: radeon hd3870 x2
Domyslam się że jest to jakiś problem z grafiką [np. fizyczne jej uszkodzenie]. Wygląd karty nie budzi zastrzeżeń ale widze niewiele..
Czy są jeszcze jakieś inne mozliwe problemy ? Dodam tylko że komp podłączony jest do listwy, która również podłączona jest do listwy by finalnie dotrzeć do gniazda..
Temat wątku poprawiłem. Odsyłam do lektury regulaminu forum w pkt. 11 wraz z podpunktami. Przypominam również, że korekta błędów nie należy do obowiązków moderatora.
Mery84