Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH- P7000R - w koncu nie chce sie wlaczyc

Tical 16 Lip 2008 05:39 1155 2
  • #1 16 Lip 2008 05:39
    Tical
    Poziom 14  

Witam

O moim modelu zbyt wiele tu nie ma, wiec pytam.
    Pioneer DEH-P7000R.
    Jakis tydzien temu radyjko podczas glosniejszego sluchania zaczelo "ciac" mi dzwiek, nie znieksztalcalo, ale tak jakby cielo go, przerywalo, kiedy sciszalem to wracalo do normy, jak podlgasnialem to znowu to samo.
    Nastepnym etapem bylo to, ze radio nie chcialo sie wlaczac, wkladalem panel, radio sie wlaczalo i od razu wylaczalo, po chwili wlaczalo sie i wylaczalo i tak caly czas...po kilku godzinach udalo sie je wlaczyc, choc nie zawsze, ale jak juz wlaczylem, to dla sprawdzenia bralem glosniej i zaczynalo mi znowu dzwiek ciac i potrafilo sie wylaczyc i znowu problem z uruchomieniem.
    Od wczoraj radio juz nie chce sie wlaczyc, jak wkladam panel to juz praktycznie nawet nie probuje sie wlaczyc, zima totalna.
    Moje podejrzenie to koncowa, a jakie jest Wasze zdanie?
    Radio bede rozbieral w weekend prawdopodobnie, na co zwrocic uwage, jakies porady?
    Schemat sciagnalem, wszelaki przet do naprawy bede mial (w pracy).

Z gory dzieki
    Tical

0 2
  • #2 18 Lip 2008 10:02
    Robertr
    Poziom 11  

Mialem podobny wypadek. Byla spalona sciezka massy.

0
  • #3 18 Lip 2008 12:24
    Tical
    Poziom 14  

A mozesz podpowiedziec gdzie konkretnie? Mas jest pelno...
    Swoja droga to radio zaczelo grac, wyjalem je wczoraj, zeby juz przygotowac do operacji, ale tak zauwazylem, ze przewod od glosnika, nie jestem teraz pewien czy to + czu masa, ale szybko naprawilem i wlaczam i ... dziala! Hmmm, no coz, jak dziala to dziala, ale jak jechalem pozniej to mi sie w drodze wylaczylo, choc docisnalem panel i odzylo...
    Nie wiem teraz czego sie czepic. Zglupialem.
    Czy moze ten przewod od glosnika zwierla...? Czy panel przypadkowo stracil kontakt...?Tasiemke laczaca radio z panelem wymienialem w tamtym roku...
    Chyba musze czekac na ponowny off...

0
  Szukaj w 5mln produktów