Witam jak w temacie mam problemik z tym radyjkiem.Dzialalo od nowosci bez problemow az do nie dawna.Objawy a takie ze nie chce czytac swiezo nagranych plyt w formacie mp3 lecz audio czyta dobrze.Plyty ktore kiedys nagrywalem w mp3 graja bez problemu.Na dzien dzisiejszy wyglada to tak ze nagrywam plyte mp3 wkladam ja do radia i zakreci plyta ze dwa razy i jakby zrestartowal sie (wylaczy sie i wlaczy)i dalej zakreci dwa razy i tak w kolko kreci plyta i restart... Na innej plycie potrafi pokrecic i wyskoczy komunikat NO AUDIO lub po dluzszym zastanawianiu sie ERR-30.Natomiast zaladuje jakas plytke mp3 ktora nagrywalem okolo roku temu odczyta jak jak trzeba.Probowalem juz na roznych plytach i roznych nagrywarkach lecz bez ezultatu.Zawsze nagrywam najmniejsza predkoscia.Optyka czyszczona byla plyta do czyszczenia na sucho.Proze o pomoc moze jeszcze uda mi sie uratowac to radyjko...
Proszę poczytać regulamin a szczególnie punkty: 8.2, 11.1-2! Następnym razem post wyląduje w koszu! Poprawiłem tytuł.[TW]
Proszę poczytać regulamin a szczególnie punkty: 8.2, 11.1-2! Następnym razem post wyląduje w koszu! Poprawiłem tytuł.[TW]