Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pionner DEH-P77MP nie czyta płyt MP3- ERR30

peugeot81 23 Lip 2008 00:52 1079 1
  • #1 23 Lip 2008 00:52
    peugeot81
    Poziom 15  

Witam jak w temacie mam problemik z tym radyjkiem.Dzialalo od nowosci bez problemow az do nie dawna.Objawy a takie ze nie chce czytac swiezo nagranych plyt w formacie mp3 lecz audio czyta dobrze.Plyty ktore kiedys nagrywalem w mp3 graja bez problemu.Na dzien dzisiejszy wyglada to tak ze nagrywam plyte mp3 wkladam ja do radia i zakreci plyta ze dwa razy i jakby zrestartowal sie (wylaczy sie i wlaczy)i dalej zakreci dwa razy i tak w kolko kreci plyta i restart... Na innej plycie potrafi pokrecic i wyskoczy komunikat NO AUDIO lub po dluzszym zastanawianiu sie ERR-30.Natomiast zaladuje jakas plytke mp3 ktora nagrywalem okolo roku temu odczyta jak jak trzeba.Probowalem juz na roznych plytach i roznych nagrywarkach lecz bez ezultatu.Zawsze nagrywam najmniejsza predkoscia.Optyka czyszczona byla plyta do czyszczenia na sucho.Proze o pomoc moze jeszcze uda mi sie uratowac to radyjko...

Proszę poczytać regulamin a szczególnie punkty: 8.2, 11.1-2! Następnym razem post wyląduje w koszu! Poprawiłem tytuł.[TW]

0 1
  • #2 26 Lip 2008 08:35
    peugeot81
    Poziom 15  

Wszystkie cd audio czyta perfekcyjnie oraz niektóre mp3 ktore kiedys nagrywalem na starym komputerze... Nagranych na moim laptopie oraz na komputerze brata nie przyjmuje :(

0
  Szukaj w 5mln produktów