Witam szukam programiku do symulowania ukaładów coś jak crococlips czy li słynny krokodylek.
Jestem początkującym a chciałbym trochę pobawić się wzmacniaczami układami odwracalnymi itd.
Pozdrawiam liczę że podacie jakieś ciekawe nazwy programów.
Jestem początkującym a chciałbym trochę pobawić się wzmacniaczami układami odwracalnymi itd.
Pozdrawiam liczę że podacie jakieś ciekawe nazwy programów.